Actualitate

Angajam Tineri ce au cunoştinţe IT şi vorbitori de limbă Engleză

Căutăm colegi care să manifeste spirit de echipă şi să lucreze eficient. Candidatul ideal stăpâneşte foarte bine limba engleză, ştie să lucreze cu pachetul Microsoft Office, are o gândire analitică şi are cunoştinţe peste medie de folosire a PC-ului. Oferim un pachet salarial atractiv şi condiţii de muncă excelente.
Descrierea jobului
Dorim să angajam tineri ce au cunoştinţe IT şi vorbitori de limbă engleză. Rolul lor în echipă este să
monitorizeze stabilitatea sistemelor folosind aplicaţiile suport, de a gestiona alertele de sistem şi analiza datelor.
Cerinţe minime pentru acest job:
– Limba engleză mediu
– Pachetul Office (mediu-avansat)
– Persona cu gândire analitică şi organizată
– Capacitate de a învăţa lucruri noi rapid
– Disponibil pentru lucrul în ture (24/7)
Mediul de lucru plăcut format dintr-o echipă tânără, training personalizat şi suport,posibilitate de promovare, program de lucru flexibil, salariu motivant.
Punct de lucru: Dorohoi.
Pentru a aplica, va rog sa trimiteti CV-ul dvs la adresa angajari.rsby@gmail.com